Поводом обиљежавања Свјетског дана здравља – 7. априла, у нашој школи реализоване су едукативне активности с циљем подизања свијести ученика о значају очувања физичког и менталног здравља. За ученике од 2. до 6. разреда организовано је предавање на тему оралног...